Polityka prywatności

1. Podstawa prawna. Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

2. Administrator danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Pamięci SPW z siedzibą przy ul. Borowikowa 20, 85-367 Bydgoszcz, tel. 52 345 33 03, tel. kom. 501 528 288.

3. Cel zbierania danych osobowych. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analiza odwiedzin użytkowników na tej stronie internetowej.

4. Narzędzia analityczne, w których wykorzystujemy dane osobowe korzystając z niniejszej strony internetowej. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkoła Pamięci SPW z siedzibą przy ul. Borowikowa 20, 85-367 Bydgoszcz w celu marketingowym. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych jest firma Google.

5. Czas przetwarzania danych osobowych. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

6. Prawa użytkownika. Jako użytkownik korzystający z niniejszej strony internetowej posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień swojej przeglądarki.

Fundusze Europejskie Program Regionalny
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.